Kontrast

Czcionka

A+ A-
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH
Poniedziałek: 07:00 - 17:00 Wtorek: 07:00 - 15:30 Środa: 07:00 - 15:30 Czwartek: 07:00 - 15:30 Piątek: 07:00 - 14:00

Jak zostać Partnerem Programu „Ogólnopolska Karta Seniora – edycja miejska Czerwionka-Leszczyny”?

Aby zostać Partnerem Programu „Ogólnopolska Karta Seniora – edycja miejska Czerwionka-Leszczyny” wystarczy wypełnić deklarację z propozycją oferowanych ulg całorocznych, bądź okazjonalnych.

Samorząd ze swojej strony zapewnia promocję firmy umieszczając informacje o udzielonych rabatach na stronie internetowej Urzędu Miasta i jednostek organizacyjnych gminy oraz zapewniając naklejkę Programu do oznaczenia lokalu.

Szczegółowe informacje o Programie można uzyskać w Miejskim Ośrodku Kultury w Czerwionce-Leszczynach pod numerem telefonu +48 32 431 16 34 w. 12 lub e-mail sekretariat@mokcl.pl.

Deklarację można złożyć w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach przy ulicy 3 Maja 36D (punkt informacyjny) lub przesłać na adres: Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach, ul. Wolności 2, 44-230 Czerwionka-Leszczyny.

Ponadto podmioty mogą zostać Partnerami Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać na adres Stowarzyszenia MANKO (ul. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków) lub dostarczyć do Biura Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czerwionce-Leszczynach (ul. Wolności 2, 44-230 Czerwionka-Leszczyny). Dla podmiotów z Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny pakiet podstawowy jest bezpłatny. 

Formularz w wersji papierowej jest dostępny w Biurze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czerwionce-Leszczynach oraz w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym (punkt informacyjny) oraz można go pobrać ze strony Głos Seniora.

Uwaga!!!

W ramach pakietu podstawowego podmiot otrzymuje:

  • wpis na listę firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora,
  • Certyfikat Programu,
  • naklejki Programu do oznaczenia lokalu,
  • darmowa promocja w mailingu zbiorczym do seniorów, na stronie Głos Seniora oraz na facebooku Ogólnopolska Karta Seniora / Gmina Przyjazna Seniorom (dotyczy tylko firm z Gmin Przyjaznych Seniorom).