Kontrast
Czcionka A+ A-
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH
Poniedziałek: 07:00 - 17:00 Wtorek: 07:00 - 15:30 Środa: 07:00 - 15:30 Czwartek: 07:00 - 15:30 Piątek: 07:00 - 14:00
Logo konkursu "Wolontariusz roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego": Serce, wewnątrz którego znajdują się odbite dłonie, a po jego prawej stronie napis: Wolontariusz Roku Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

Wolontariusz Roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego


Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku, Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego i Stowarzyszenie OLIGOS poszukują Wolontariusza Roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Konkurs jest skierowany do wolontariuszy oraz organizacji i instytucji współpracujących z wolontariuszami i stanowi okazję, by w sposób szczególny docenić, wyróżnić i nagrodzić wolontariuszy za ich zaangażowanie i aktywność.

Celem konkursu jest promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Konkurs ma także na celu promocję i upowszechnianie dobrych praktyk współpracy organizacji i instytucji z wolontariuszami.

Do konkursu zgłaszani mogą być kandydaci w następujących kategoriach:

  • wolontariat indywidualny,
  • grupy wolontariackie (w tym szkolne koła wolontariuszy),
  • inicjatywa na rzecz Ukrainy i uchodźców.

Organizatorzy na zgłoszenia czekają tylko do 29 listopada 2022 r. (wtorek) do godziny 15:00.

Osoba, która zwycięży w konkursie zostanie uhonorowana tytułem „Wolontariusz roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego”. Formularze zgłoszeniowe wraz ze zdjęciami / filmikiem należy przesłać na adres e-mail wolontariat@cris.org.pl oraz dostarczyć w wersji papierowej do Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS (ul. Rudzka 13C, 44-200 Rybnik).

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku.