Kontrast
Czcionka A+ A-
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH
Poniedziałek: 07:00 - 17:00 Wtorek: 07:00 - 15:30 Środa: 07:00 - 15:30 Czwartek: 07:00 - 15:30 Piątek: 07:00 - 14:00
Plakat zapraszający do udziału w projekcie pn. "Kwalifikacje i kompetencje - program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością z województwa śląskiego, dolnośląskiego i podkarpackiego" realizowanym przez Fundację Imago

Kwalifikacje i kompetencje - program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością


Fundacja Imago zaprasza do udziału w projekcie pn. "Kwalifikacje i kompetencje - program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością z województwa śląskiego, dolnośląskiego i podkarpackiego".

Projekt skierowany jest do 50 niepracujących osób z niepełnosprawnościami, zamieszkujących województwo śląskie, a realizowany jest w okresie od stycznia 2022 r. do czerwca 2023 r.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu oraz jakości zatrudnienia wśród osób doświadczających trudności na rynku pracy, również tych wynikających z niepełnosprawności.

W ramach projektu przewidziane są następujące formy wsparcia uczestnika:

  • indywidualne poradnictwo zawodowe,
  • wsparcie pośrednika pracy,
  • szkolenia zawodowe,
  • staże.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zachęcamy do kontaktu z biurem Fundacji Imago w Rybniku poprzez:

Projekt „Kwalifikacje i kompetencje - program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością z województwa śląskiego, dolnośląskiego i podkarpackiego” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.